למה לבנות אתר על וורדפרס ?

אחרי אינספור פעמים ששמעתי את השאלה הזו: למה דווקא וורדפרס? הבנתי שהגיע הזמן להסביר את זה בכתובים

לטובת העניין, הלכתי לבדוק ברצינות את הנושא, רעיתי לא מעט בשדות זרים, כי למען הגילוי הנאות אני מחזיקה מעצמי משוחדת בשל רגשות חיבה עזים לוורדפרס.

כבר מזמן לקיתי בהערצה כמעט עיוורת של מערכת ניהול התוכן הזו ולכל לקוחותיי בשנה האחרונה המלצתי לבנות אתר שיווקי משולב בלוג על מערכת וורדפרס (ראיה לכך נמצאת בדוגמאות לאפיון אתר).

אבל בין רגשות לבין עובדות צריך להוריד גשר כדי לעזור לחדשים בנושא להבין טוב יותר ולבחור את הטוב ביותר בעבורם.

אז למה וורדפרס ?

כי וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן שכתובה בקוד פתוח. המשמעות היא שהשימוש בה הוא חינמי והפיתוח שלה לא נפסק לרגע, לכן זו מערכת ניהול תוכן שמתעדכנת טכנולוגית בכל רגע ורגע כולל פיתוח בלתי פוסק של תוכניות קטנות (תוספים) שמספקים אינסוף אפשרויות ושיפורים.

כי וורדפרס קלה לתפעול, לניהול, לעדכון ולבניית אתרים. זה המקום לציין שכל אחד שיש לו מעט הבנה טכנולוגית יכול להקים אתר על וורדפרס שמבוסס על תבניות חינמיות שמופצות בשפע. זה גם המקום לציין שמי שרוצה אתר שיווקי ברמה, אתר שנראה כמו אתר תדמית מקצועי ואיכותי ועדיין ליהנות משילוב של בלוג ותרומתו במערכת שיווק באינטרנט, מומלץ לו להיעזר (בתשלום) באנשי מקצוע מומחי וורדפרס ו- PHP (שזו שפת התכנות של וורדפרס)

כי וורדפרס היא מערכת גמישה שמאפשרת התפתחות והתרחבות On- Going ללא הגבלה. התשלום בגין ההתרחבות יהיה לחברת האחסנה בלבד.

ואפרופו אחסנה, היופי בוורדפרס נעוץ בעובדה שכל משתמש יכול לבחור את חברת האחסנה שלו ויותר מזה, בהתאם לנסיבות, יכול גם לארוז את האתר (מזוודה של קבצים) ולהעביר אותו לחברת אחסנה אחרת. גם פה, דרושה עזרה של איש מקצוע, שעתיים עבודה גג.

כי בוורדפרס פעולת פרסום תוכן (חלק בלתי נפרד מעבודה נכונה של מערכת שיווק באינטרנט) היא קלה, פשוטה ולא דורשת יום לימודים ארוך. המסך בנוי בצורה לוגית, אחרי הפעם הראשונה והשנייה, אני בספק אם למישהו תהיה בעיה לפרסם פוסט.

כי בוורדפרס אפשר ליישם כמעט כל גחמה כמעט מייד. הסיבה היא שפשוט תמיד יש שם עוד מישהו שכבר חשב על זה וכתב לזה תוכנית קטנה שכל מה שצריך זה רק לייבא אותה ולהתקין (קוראים לזה תוסף).

אם עדיין יש לך ספק למה וורדפרס, חיפוש קטן בגוגל (באנגלית כמובן) יציג לך אלפי עמודים עם תשובה כזו או אחרת לשאלה הזו.
אם לא ברור למה לבחור וורדפרס על פני דרופל או ג'ומלה – התשובה שמצאתי בכל מקום שחיפשתי היא:
למה לבחור מערכת שבשביל לפרסם תוכן צריך ללחוץ 10 קליקים בעוד שבוורדפרס צריך ללחוץ רק 2 קליקים ?

אני בטוחה שלאוהדי דרופל או ג'ומלה יהיה מה לומר כאן 🙂 וזה בסדר.
הפוסט הזה נכתב בעבור כל בעלי העסקים הקטנים שאינם בהכרח משתמשים טכנולוגיים אבל חייבים למען העסק שלהם (ולמען הצלחתם האישית) להתחיל לעבוד ברצינות בעזרת שיווק באינטרנט.

נ.ב.
אולי יעניין אותך להבין איך המערכת עובדת, לראות בעצמך עד כמה זה פשוט להקים עמודים, לפרסם פוסטים, להתקין תוספים ובכלל – לעבוד עם וורדפרס. אם כן – לחץ כאן.

מאמרים נוספים בנושא בנית אתר אינטרנט שיכולים לעניין אותך:
[catlist=7]

החומר באתר זה הינו לשימוש פרטי אין להפיץ, להעתיק, לשדר או לפרסם חומר כלשהו מתוך האתר, ללא הסכמה מראש ובכתב של בעלי זכויות היוצרים השונים
קורס שיווק באינטרנט | אפיון אתר | כתיבה שיווקית | קידום עסקים באינטרנט | בנית אתר