תבניות וורדפרס בעברית – כלי לשדרוג נראות האתר

וורדפרס מאפשרת גמישות מלאה בעיצוב האתר

נראות אתר וורדפרס או כל אתר אחר משפיעה על החלטות הגולש

הרבה בעלי אתרים מתייעצים איתנו לגבי נראות האתר שלם – העיצוב והדרך שבה נראה אתר האינטרנט שלהם בעיני הגולשים.
תסכימו איתי, שאם יש לכם כבר אתר, דף נחיתה ואפילו דף אוהדים בפייסבוק, אתם רוצים שהמבקרים ייהנו לגלוש בו, לקרוא את התוכן שבו ובסופו של דבר גם לעשות את הפעולה שאתם שואפים אליה בעצם קיומו של האתר – לרכוש מוצר או שירות, ליצור איתכם קשר או להצטרף לקהילת המנויים שלכם (לא רשימת תפוצה ולא ניוזלטר).
נראות אתר אינטרנט משפיעה מאוד על הבחירה להישאר באתר או לעזוב אותו (ולהגדיל את אחוז הנטישה – Bouncing Rate), לגלוש פנימה או להישאר באותו עמוד ומשם לצאת החוצה.
זה גם המקום להזכיר שנראות אתר אינטרנט מתקשר את המיתוג של העסק ואם יש לכם עניין ביצירת מעמד של אוטוריטה בתחום, לנראות האתר שלכם יש השפעה גם על התהליך הזה.
אם עד היום רווחה התפישה שמערכת וורדפרס היא מערכת לניהול בלוגים, היום כבר ברור מעל לכל צל של ספק שוורדפרס היא הרבה מעבר למערכת לניהול בלוגים, היא מאפשרת הקמת אתרים שיווקיים לכל דבר ועניין, לכל סוג עסק, ובלי הגבלה של עיצוב.

הקלות הנסבלת של מערכת וורדפרס : תבניות וורדפרס

אחד היתרונות הבולטים של ניהול אתר על מערכת וורדפרס היא הגמישות שמאפשרת המערכת על נראות האתר.
בלחיצת כפתור אחד אפשר להחליף את התלבושת של האתר תוך שמירה מלאה על התכנים.
קוראים לזה תבניות. תבנית וורדפרס היא תלבושת מבנית וחזותית המכילה חללים ואזורים להצבת התוכן שלכם באתר.
בכל תבנית וורדפרס לאתר או בלוג תמצאו תבניות לעמודים סטאטיים, תבניות להצגת הבלוג והפוסטים, חללים לניהול התפריטים (נקרא גם ווידג'טים) ועוד אפשרויות כאלו ואחרות.

הקלות הנסבלת של מערכת וורדפרס להשפיע על נראות האתר לא צריכה להטעות אתכם.
נכון שקל ופשוט להחליף לאתר את התבנית אך זו לא הטקטיקה המומלצת כאשר מתכננים למצב אתר אינטרנט שימתג את העסק ויתרום לקידום העסק באינטרנט.
האופציה הזו טובה ושימושית:
• לבעלי אתרים שהקימו את האתר שלהם לפני מספר שנים והעיצוב נראה מיושן ולא אקטואלי יותר.
• היא מתאימה לעסקים שהתפתחו והשתנו ועם הזמן התלבושת הקיימת כבר לא מתאימה לייצג את קונספט העסקי.
• היא עשויה לשרת בעלי עסקים שרוצים להקים סדרה של אתרים עם קשר בניהם: לדוגמה, אתרים למכירת מוצרי מידע ממותגים שונה שזקוקים לאתר מכירה בעת ההשקה ועוד.

מילה נוספת לגבי העיצוב: יש הסוברים, בטעות, שהשימוש בתבנית וורדפרס מוכנה מראש הופך את האתר לשבלונה ובסוף לכולם יש אותו הדבר. ברור שמעצבי אתרים שונאים את השימוש בתבנית כי היא מונעת מהם יצירתיות, עיצוב רחב ומן הסתם נוגסת בהכנסה שלהם. אלא שחשוב כאן להדגיש ולומר: כל תבנית אפשר למתוח, לשנות, להתאים ולהלביש קצת אחרת, קצת שונה, והרבה תואם למיתוג העסק. בכל תבנית אפשר לעשות טויסט (שכרוך בתשלום) ולהגיע למראה יוצא דופן.
עדיין, מרכיב עלות העיצוב בפרויקט בנית אתר וורדפרס תהיה זולה יותר.

תבניות וורדפרס– לא למקצוענים בלבד

אם תחפשו בגוגל את הביטוי "WordPress themes " – תבניות וורדפרס – תמצאו מגוון ענק של תבניות חינמיות ותבניות מקצועיות או פרימיום בתשלום. עולם התבניות הוא עולם ענק, מתבניות חינמיות לבלוג עד תבניות של חנות אלקטרונית מקצועית (בתשלום). כאמור, וורדפרס כבר מזמן הפסיקה להיות מערכת לניהול בלוגים ומאפשרת ניהול של אתרים מורכבים ופורטלים (דוגמה קטנה היא האתר שלנו – קייסי קולג' שמכיל בלוג, פורום ומערכת ניהול לקוחות)

אליה וקוץ בה, רוב התבניות הקיימות ובמיוחד תבניות הפרימיום הן בשפה האנגלית מאחר והמעצבים שהשכילו להקים לעצמם ערוצים עסקיים על בסיס מערכת שחינה עולה בכל העולם – דוברי אנגלית.
כדי שנוכל להשתמש בתבניות האלה באתרים בעברית הן צריכות לעבור תהליך של "עיברות" או "גיור". תהליך כזה של גיור דורש עבודה של מתכנת PHP בכדי ליצור תבנית מגוירת מושלמת.
עלות גיור תבנית נע בד"כ בין 600 ₪ ל 1,000 ₪, תלוי במורכבות ובגודל התבנית.
העלות הזו מתווספת על עלות הרכישה של התבנית מחברת העיצוב.
לצערנו היצע התבניות בעברית דליל מאוד, עדיין לא מצאנו או גילינו את מעצבי התבניות העבריים שמאפשרים רכישה של התבניות שלהם.

סנוניות חדשות בשמי האינטרנט: תבניות וורדפרס בעברית

לאחרונה התוודענו לאתר חדש שנקרא תבניות והסקרנות שלנו התעוררה. התחלנו לחקור וגילינו ש"תבניות" היא חברה חדשה יחסית בשוק אבל אנשיה הם בעלי מקצוע רציניים ומקצועיים בעיצוב וב"גיור" תבניות וורדפרס.
החברה מציעה מגוון תבניות וורדפרס מתורגמות ומוכנות לעבודה בעברית תוך מתן שירות מלא ומקצועי – במחירים שפויים ושווים לכל כיס. החלטנו לעזור להם לחדור לשוק כי אנחנו מאמינים שעשויה להיות בזה משום התועלת להמון בעלי עסקים. בתמורה צוות "תבניות" נאות להעניק הנחה של 200 ₪ לרכישת תבנית וורדפרס פרימיום מתורגמת ותומכת עברית לכל מי שיבחר לרכוש תבנית דרכם. כדי ליהנות מההנחה הזו יהיה עליהם להקליד את הקוד: kccollege200 במעמד הרכישה.

יש לכם שאלות על עבודה עם וורדפרס ? היכנסו לפורום וורדפרס , המומחים שלנו ישמחו לענות על השאלות שלכם.
תגובות, שאלות וכל מיני אפשר גם כאן למטה בתגובות.

מאמרים נוספים בנושא בנית אתר אינטרנט שיכולים לעניין אותך:
[catlist=7]

החומר באתר זה הינו לשימוש פרטי אין להפיץ, להעתיק, לשדר או לפרסם חומר כלשהו מתוך האתר, ללא הסכמה מראש ובכתב של בעלי זכויות היוצרים השונים
קורס שיווק באינטרנט | אפיון אתר | כתיבה שיווקית | קידום עסקים באינטרנט | בנית אתר