השחר עולה – ספיישל פסח 2014

לקראת שינוי פרדיגמת השיווק

אני כותבת אליך היום כי אני מרגישה צורך להכין אותך בנוגע לתוכן ה….שהכנתי בסדרת הספיישל לפסח.
לפני שאדבר על סדרת הספיישל אני מרגישה שהגיע הזמן לשחרר מהלב עוד שיתוף שמחכה לצאת לחופשי  😎

Dark Nights Of the soul

אז ככה,

בחמשת החודשים האחרונים הגוף שלי ואני התמודדנו עם מחלת הנשיקה.
מבחוץ המשמעות הייתה לחיות כאילו קשרו לי את הידיים והרגליים ואמרו לי:
"הנה, את אישה של עשייה, נראה איך תסתדרי עכשיו בלי יכולת לעשות…נראה מה את מתכוונת "לעשות" עכשיו "
מבפנים מדובר בחודשים ארוכים של אי וודאות, איבוד האדמה, פרידה מהמוכר והידוע, והמתנה (בהתחלה בחוסר אונים ואחר כך מתוך הסכמה) לגילוי של הדבר הבא.

בגדול , אני יכולה לספר לך שהגעתי לנקודה שבה הבנתי שהידע שאני מלמדת אמנם מקצועי ומחולל שינויים בעסקים של רבים אבל ! לכאבי, אחוז ההצלחה לא פוגש את האחוזים שהייתי רוצה לפגוש בשביל האנשים.
אפשר לומר, שהתחלתי להרגיש (כן, ממש להרגיש בלב ) את הפער בין מה שאני יודעת שהידע הזה יכול לייצר לבין היקף וכמות התוצאות שראיתי במהלך 4 השנים האחרונות.
הפער הזה הציק לי ברמה כזו שהרגשתי שאני לא יכולה יותר להתמקד רק בללמד שיווק באינטרנט ובללוות בעלי עסקים להטמיע ולדייק את איכויות השיווק שלהם.

מהמקום הזה אגב, נולדה תכנית הרדיו "על התפר".

זו הסנונית הראשונה שעפה בשמיים החשוכים שלי לפני כמה חודשים ובישרה לי על השינוי הגדול שאני עומדת לעבור ושבעצם ישפיע על המודל העסקי שלנו.

גם היום, חמישה חודשים אחרי שהתפרצה המחלה, עדיין אין לי מודל עסקי עם הצעה עסקית ברורה, אבל יש לי הבנות עמוקות לגבי מה נכון שיהיה הדבר הבא.

אני מודה שעדיין רב הנסתר על הגלוי.שינוי פרדיגמת השיווק - קייסי קולג'
אני מודה שבנקודה מסוימת בתהליך ההחלמה שלי הסכמתי לא לדעת ולהמתין לקבל את הגילויים בקצב שלא אני קובעת. הסכמתי לשחרר את האיום של "הזמן" מקבלת ההחלטות שלנו ואני מודה שההסכמה הזו מציפה לא מעט פחדים שגם איתם אני נאלצת להתמודד ביום יום.

בתמציתיות: אני עוברת תהליך רוחני עמוק עליו אני מודה לאלוהים בכל יום ויום, כי תודות למחלה הזו התאפשר לי להשיל את נשל הנחש ולהיוולד אל תקופת מימוש והגשמה חדשים.

כמו שכבר סיפרתי לך, עדיין אין לי הצעות עסקיות שמבטאות את השינוי  😕 מה שאומר שאני כאן כדי לפתוח את דלת ביתי (כאן, בבלוג, באתר, ובכל מקום במרחב הדיגטלי שבו אני מתנהלת) ולהציע לך מהטוב שזכיתי בו ומהשפע שיש בי להעביר הלאה.

ואיך זה קשור לספיישל פסח 2014 ?

אחת התובנות העמוקות שמנביטות אצלי ידע שעלי להעביר הלאה היא :
שאחרי שניקח אחריות ערכית על השיווק שלנו ונפעל כולנו ביחד לשינוי פרדיגמת השיווק המוכרת והמקובלת – נגלה שאנחנו משפרים את סביבת החיים שלנו בכלל ואת החיים שלנו בפרט.

יותר מזה, נגלה שכל אחד מאתנו יכול לצמצם את הפער בין הפוטנציאל שמגלם כל ידע לקידום ההצלחה לבין תוצאות ההצלחה במציאות הפרטית שלנו.

זו המהות והתכלית של המסע החדש שלי ולמסע הזה אני מזמינה אותך בחום להצטרף.

אני מודעת לאפשרות שהמסע הזה לא בהכרח ידבר אל כל הקהילה הנוכחית של קייסי קולג' ואני מודעת לאפשרות שבתקופה הקרובה רבים מהמנויים שלנו ייפרדו מאיתנו לדרכם שלהם.

אני מוקירה ומכבדת את כל מי שיבחר להיפרד מאיתנו על הבחירה הזו, על הזמן שהתארח אצלנו, למד אצלנו, קיבל ונתן.
יחד עם זאת, אני מקווה ומאמינה שהקול החדש הזה יגיע אל המהויות העמוקות של רבים אחרים בקהילה שלנו וימשוך אלינו עוד רבים אחרים שיתחברו אל מסרי השיווק המוסרי והרוחני בזירת העסקים החומרית.

סדרת ספיישל פסח 2014 היא הסנונית השנייה בשחר הפרטי שלי ואני מקווה שהיא תפתח לכולנו שער רחב אל חווית חורין עמוקה ומתגמלת.

כמו תמיד, אשמח מאוד לשמוע מהרהורי ראשך וליבך ולהתחבר אל המקומות שבהם הדברים שלי פוגשים (או לא פוגשים) אותך.

שימשיך ויתעצם הטוב הזה,
קרן

החומר באתר זה הינו לשימוש פרטי אין להפיץ, להעתיק, לשדר או לפרסם חומר כלשהו מתוך האתר, ללא הסכמה מראש ובכתב של בעלי זכויות היוצרים השונים
קורס שיווק באינטרנט | אפיון אתר | כתיבה שיווקית | קידום עסקים באינטרנט | בנית אתר