התפתחות עסקית למתקדמים – מה זה אומר ?

כשהייעוד והשליחות מהדהדים בהרמוניה עם האיכויות האישיות

לפוסט הזה שתי מטרות:

הראשונה, לחלוק בתובנות שצומחות דרך הסיפור האישי שלי כדי לאפשר לכם לקחת מהטוב הזה, בשפע.
השנייה, לבשר על השינוי וההתחלה המחודשת ולעורר בכם את החשק להסכים, להעז ולנסות בעצמכם.

 

3 שנים בסימן שינוי והשתנות

הוותיקים שבקהילה זוכרים אולי את המשבר והטלטלה שחוויתי אי שם במאי 2012 עת העברתי את אימי למחלקת תשושי נפש (כתבתי על זה כאן).
אילו ידעתי אז את שאני יודעת היום, היו נחסכים ממני מכאובי חיפוש ארוכים אבל, בתהליך, כמו בתהליך, הדרך היא העיקר ולא התוצאה וזהו שיעור שהייתי חייבת לעבור פעם נוספת ככל הנראה מאחר וזה, למדתי, אחת המתנות הגדולות שקיבלתי מהבריאה: להיות מסוגלת לראות את הדרך.
בכל אופן, אז, לפני 3 שנים, התחילה לכרסם בי ההרגשה שיש משהו שהוא אחר, שונה, משמעותי יותר, שאני יודעת ויכולה לעשות אלא שאיני יודעת מהו ואיני עושה אותו.
זו הייתה נקודת המוצא של החיפוש. בשנים האלה המשכתי ליצור מתוך ניסיון לזהות את הדבר הזה, שהוא הדבר שלי, הייחוד שלי, הדבר הזה שמספק לי משמעות עמוקה ביצירה היומיומית מעבר ללמד ולהדריך איך להגדיל את העסק ואת ההכנסות במינימום תקציב, בעזרת אסטרטגיות וטקטיקות.
בשנים האלה חליתי פעמיים במחלת הנשיקה.
הושבתתי פעמיים למשך חודשים ספורים ובכל פעם זה התרחש כשכבר חשבתי שהנה, זיהיתי את הדבר החדש והנכון.
בדיעבד אני יודעת להודות להשבתות האלה מפני שאכן לא הייתי בכיוון. בכל פעם שחליתי הבנתי שאם נעצרתי, זה לא הדבר הנכון. בשנה האחרונה בצל הנשיקה חזרתי לתרגל באופן שיטתי ויומיומי את החיבור אל עצמי באמצעות מדיטציות שונות.
את תוצאת הקליפות שנשרו ממני בשנתיים האחרונות הרגישו בעיקר הלקוחות בתכניות השנתיות שאני מלווה באופן אישי. הם היו אלה שגם שיקפו מולי את השינויים כך שיכולתי לאט לזהות את חלקי הפאזל מתחברים ועדיין, התמונה הגדולה היתה מלאה בחורים. חסרו לי חלקים להשלים את הפאזל. החוויה הפנימית היתה של חוסר שקט, אי מנוחה, חוסר רגיעה.

 

ההתבהרות מגיעה ברגעים הכי לא מתוכננים

התפתחות אישית בזירה העסקית כתנאי לצמיחה עסקיתהיופי שבתרגול תודעתי הוא שההתבהרות מגיעה ברגעים בלתי צפויים. כך, על פני חודשים ארוכים, התעוררו התבהרויות ועלו הבנות שביחד השלימו עוד ועוד חורים בתמונה הגדולה.

בשנה שעברה היה לי כבר ברור שאני אחטא למציאות הפנימית שלי אם אמשיך ללמד "רק" אסטרטגיות וטקטיקות עסקיות ושיווקיות מפני שידעתי שההתפתחות העסקית מותנית בהתפתחות הפנימית. ראיתי את זה על עצמי וראיתי את זה קורה (או לא קורה) בקרב הלקוחות הקרובים אלי.
מהסיבה הזו יצרתי תכניות ומסלולים שמשלבים את התודעה עם העסק וגיליתי שאכן, יש לזה מקום ואפילו יותר ממה שהסכמתי להודות ביני לבין עצמי. אני מודה, הטלתי ספק, היו לי חששות בעיקר כאלה מסוג ה"מה יגידו".

אלא שבתהליך כמו בתהליך, זכיתי בלקוחות המדויקים בפעילויות המשולבות האלה. תודות ללקוחות האלה יכולתי לראות מה אני מביאה שעושה את השינוי, יכולתי לראות את השינויים מתרחשים מולי כאשר לקוחות מוותרים על אחיזות בתבניות מחשבה ומאמצים הרגלים תומכים חדשים.

יכולתי לזהות מי הם האנשים שנכון שאעבוד איתם ושבעבורם אני באמת מנטורית לצמיחה עסקית ואישית (בזירה העסקית) ויכולתי לראות מי הם האנשים שאני לא יכולה לעבוד איתם כי זה פשוט לא מתאים.

 

בשנה האחרונה הואץ התהליך, מבפנים החלו לצוף אמיתות

את השכחה החליפה ההיזכרות: נזכרתי שבשנים שקדמו לקייסי קולג' אימנתי כמאמנת מוסמכת. נזכרתי שבשנים שטרם אימנתי טיפלתי. טיפלתי (גם) בעזרת מידע מתוקשר. שכחתי לחלוטין את היכולת הטבעית שלי להתחבר לאינטואיציה ולהעביר את המסרים העולים ממנה. שכחתי לחלוטין שהמתנה הגדולה שלי היא היכולת להתחבר אל האדם שמולי, לראות את הדרך שלו ולפתוח בעבורו מסלול שיחסוך ממנו בזבוז עצום של משאבים – כל זה בעזרת מילים שהן החברות הטובות ביותר שלי. שכחתי ותודות לשנה הזו – נזכרתי.
בכל השנים האלה בקייסי קולג', הדחקתי עד שכחה את יכולות ההקשבה, הראייה הפנימית והקליטה והתמקדתי בחיצוניות: במוצרים, בשיווק, בנוכחות דיגיטלית, בהדרכה שהתמקדה בחומר.
בחודשים האחרונים, יותר ויותר חורים הושלמו בפאזל והתמונה הלכה והבהרה.

התוצאות וההתרחשויות אצל הלקוחות הם שיקוף של השינויים בתודעה

זה לא נכון לומר שבכל השנים האלה בקייסי קולג' משהו מהאיכויות האלה לא בא לידי ביטוי בעבודה הפרטנית שלי עם אנשים או בקורסים ובסדנאות שיצרתי אבל! ההתמקדות שלי הייתה במעטפת ואילו התהליך הנוכחי הוביל אותי חזרה אל הגרעין. אל המהות של האנשים, אל הרוח שנושבת בתוכם.

תוך כדי שאני כותבת עולים לי לתודעה שניים מלקוחותיי בדיימונד מיינד (תכנית הליווי העסקית האישית איתי).

השניים האלה עשו השנה דרך שאני מתרגשת רק מלחשוב עליה. ההצלחה שלהם היא חד משמעית פונקציה ישירה של שינויים תודעתיים משולבים במהלכים עסקיים ושיווקיים. הם יודעים את זה ואני יודעת את זה תודות להם. זו אחת הקבלות שמחזקות את הבחירה החדשה שלי: לשלב בצורה מובנית ושיטתית את הפיתוח התודעתי עם הפיתוח העסקי.

לאחרונה גיליתי שהגדולה הממשית שלי היא להנביט את הגרעין הפנימי של אנשים בעזרת החומרים שמדויקים להם. גיליתי כיצד המסרים עוברים דרכי ופשוט מספקים את המידע המדויק להצלחה. נוכחתי בפליאה לגלות בעצמי, כיצד הנחיות שעוברות דרכי ללקוחות מתממשים בזכותם, להצלחה גדולה.

 

כך זה נראה במבחן המציאות תוך כדי השקת מוצר

עם אחד מהלקוחות (שאיתם אני רצה למרחקים ארוכים) היה לי מבחן בזמן אמת בחודש האחרון, הרי אני בעצמי הטלתי ספק במידע "שהגיע אלי".

בעצמי הייתי זקוקה להוכחות, אני בעצמי דאגתי שמא מי מהסובבים אותי יטיל ספק במהימנות המידע שעובר דרכי או רחמנא ליצלן יקרא לי "שרלטנית". וואו, לכתוב לכם את כל זה מלמד אותי שעברתי את זה. תודה על האיפשור הזה.

על בשרי למדתי ש: כל מה שצריך כדי להתקדם זה להסכים להתקדם, להעז לנסות, לעשות את הצעד.
אז 
החלטתי ועשיתי את כל אלה.

באחת ההשקות האחרונות שליוויתי הסכמתי להקשיב לאינטואיציה שלי שגילתה לי שההשקה לא עולה להם יפה כמו שהם רוצים (גם כשהם לא עדכנו אותי) שהתוצאות לא משמחות אותם (למרות שהם ניסו לשדר שהם 'בסדר') שאני נקראת להתערב (על אף שהם לא בקשו).
התערבתי. לא קיבלתי השתתפות. הרפיתי. שחררתי אחיזה. הסכמתי פשוט להקשיב ולקלוט.

ערב אחד, בעודי נוהגת עלתה והתחברה בראש שלי הכותרת המדויקת והנכונה לעמוד המכירה שלהם. עצרתי את המכונית והקלדתי אותה בוואצאפ. המילים המשיכו לזרום ואני הקלדתי את מה שעבר שהיה בעצם הנחיות מדויקות איך לשחרר את מה שמפריע למכירות להתעצם.
שלחתי והמשכתי לדרכי. קיבלתי חיווי שהמסר הגיע ליעדו ושהרגיש נכון. שחררתי.

בסוף ההשקה קיבלתי הודעה: "רוצה לשמוע מה היו התוצאות"?
אני לא אספר לכם את המספרים כי אני באמת מאמינה שהמספרים הם עניינם הפרטי של בעליהם אבל אני מרשה לעצמי לספר לכם שאחרי פירוט כל המספרים שמנו את ההכנסות, את גודל רשימת ההשקה, התגובות, המשתתפים בוובינר המכירה וכמובן את כמות הלקוחות שבחרו להגיד 'כן' –המשפט היה "שברנו את כל השיאים של עצמנו:)) ".

שמחתי מאוד. אלא שאני מודה שבצד השמחה התעורר הקול הקנטרני שהייתי חייבת להרגיע. הבנתי שאני חייבת לקבל אישור על המידע המתוקשר. הייתי חייבת בעצמי הודאה על הדיוק של המידע.

שאלתי: "מה היווה את נקודת המפנה בהשקה"? והתשובה הייתה:

קודת המפנה הייתה ל..[המסר ] בדיוק כמו שכתבת. ועוד משהו משמעותי הוא הדיוק של דף המכירה. המשפט שלך לפתיחה חיבר את זה לאנשים לעצמות..
והמעבר מתועלות משניות לראשוניות גם. תודה גדולה על זה. זה קריטי ליכולת להגיע לתוצאות
"

עוד הרבה מילים משמעותיות נכתבו בתכתובת האישית הזו ואני אשאיר אותה אישית. הפואנטה היא שתודות לאמון שלהם בי ולהסכמה שלי להתקדם, לנסות, לעשות צעד – גליתי איתם שהמידע המתוקשר כל כך מדויק עד שכאשר עושים איתו את הנדרש זוכים בתוצאות המיוחלות.

אני לוקחת נשימה עמוקה.
עשיתי את זה.
סיפרתי לכם: הביטוי המלא והרחב של היכולת שלי הוא ייעוץ וליווי עסקי ושיווקי מתוקשר.
שילוב של ידע שמגיע ישירות מההדרכה הגבוהה (או מכל שם שתרצו לתת לזה: אינטואיציה, בריאה, על מודע ) בעבור כל אדם ואדם, עם הידע והניסיון המצטברים שלי בעסקים, בשיווק באינטרנט ובצמיחה עסקית.

החל מהיום, אני פותחת את השערים לבעלי עסקים שמבקשים לקבל ייעוץ אסטרטגי עסקי מתוקשר, כזה שממקד בדיוק בדבר הנכון, בערוצי השיווק המתאימים, במהלכים הנכונים ובעיקר, חוסך התחבטויות ובזבוז משאבים.

חשוב יותר מבחינתי, ובשבילי גם מאוד מרגש

החל מהיום, אני פותחת את המיונים לקבוצת הדיימונד מיינד לשנת 2016 ! ברגעים אלה מתגבשת הקבוצה החדשה, קבוצת ה-18 !

דיימונד מיינד היא תכנית הדגל שלי, תכנית לצמיחה עסקית ואישית שבה אני מלווה וחונכת באופן אישי את המשתתפים במשך שנה שלמה (החל מנוב' 2015 ועד לנוב' 2016 ).

השנה הליווי שלי ייתן דגש משמעותי לייעוץ אסטרטגי, עסקי ושיווקי מתוקשר בצד התפתחות אישית ותודעתית בכלים אימוניים ורוחניים.

הקבוצה החדשה היא קבוצת כוח מקדמת שמתמקדת בשלושה ממדים של צמיחת הגרעין הפנימי של המשתתפים:

1. התעצמות (מלשון עוצמה, חיזוק וייצוב העוצמה הפנימית, חוסן מנטלי, חיבור אל מקורות הידע הפנימיים)
2. התרחבות (ככל שהכלי רחב יותר, יש בו חלל גדול יותר להכיל תוצאות חדשות וגדולות יותר)
3. התקדמות (במעלה ספירלת ההתפתחות האישית והעסקית, כל בעל עסק ביחס לעצמו בלבד)

הקבוצה השנה מונה עד 18 משתתפים בלבד והתנאי הראשון להשתתפות בקבוצה הוא אישור פנימי שאקבל שאכן החיבור אלי ואל הקבוצה נכון לבעל העסק ושלבעל העסק יש תרומה חיובית לקבוצה.
כדי שזה יקרה, אני אפגש אישית עם כל משתתף, תחילה טלפונית ולאחר מכן פנים אל פנים – בהתאם לפורמט שאקיים.

מה כן ומה לא בתכנית?

1. התכנית ממוקדת בעיקר בעבודה פרטנית עם כל אחד בהתאם לצרכים ולמטרות העסקיות והאישיות שלו.

2. עיקר הפעילות בתכנית היא פרטנית (70% פרטנית, 30% קבוצתית).

3. הפעילות הקבוצתית משלבת התפתחות אישית תודעתית והעשרה עסקית. אין סילבוס מקצועי לתכנית והמשתתפים לא צריכים לעשות אותן הפעילויות והמהלכים השיווקייים כמו האחרים.

4. הפעילויות הקבוצתיות הפרונטליות משלבות מדיטציות ופעילויות לחיבור פנימי ולניקוי חסמים הקשורים בצורה ישירה או עקיפה להצלחה, הגשמה ורווחה כלכלית.

5. קבוצת ה-18 ממוקדת בערבות הדדית, תמיכה נדיבה, רצון כנה לעזור להצלחת האחר, פתיחות, כנות, דיסקרטיות וחתירה בלתי פוסקת להתעצמות, התרחבות והתקדמות אישיים וקבוצתיים.

6. התכנית מתאימה לבעלי עסקים שיש להם מערך שיווק שעובד ומייצרת הכנסות לפחות בגובה חמש ספרות בחודש. מתאימה לבעלי עסקים שכבר למדו, היו, ראו, ניסו ועכשיו בשלים לדייק עוד יותר ולעשות עלייה במדרגה תודעתית ועסקית. מתאים רק לבעלי עסקים שמוכנים לעבוד על הפנימיות והתודעה במקביל ליצירת תהליכים ומהלכים שיווקיים חדשים ורחבים יותר.

7. בתכנית הזו אני לא מלמדת את הבייסיק של שיווק אך מספקת את הידע החסר באמצעות גישה חופשית לספריית הידע העצומה בקייסי קולג'.

8. בעבודה הפרטנית אני עוזרת, תומכת, מכוונת וממליצה על שיפורים בכל הקשור בשיווק באינטרנט ובקידום עסקי ברמה אסטרטגית וברמה טקטית גבוהה.

9. התכנית לא מתאימה לבעלי עסקים שרק יוצאים לדרך העסקית וזקוקים לגיבוש הזהות השיווקית ולבניית מערך שיווק. לכם, יצרנו מרחב תומך ומאפשר אחר – צרו איתנו קשר וניתן לכם את הפרטים בשמחה.

10. זו אינה תכנית ליווי זולה, אך אינה מהיקרות בשוק. היא כרוכה בהשקעה שמחייבת רצינות, נחישות והתמדה כדי להחזיר אותה. כשזה קורה, ההשקעה חוזרת בהשקה אחת.

11. מדובר בתכנית שנתית ללא תחנות יציאה. מתאימה לבעלי עסקים שבוטחים, סומכים ובוחרים לרוץ למרחקים ארוכים.

אני בטוחה שיש עוד המון שאלות שתרצו לקבל עליהן תשובות ובעיקר שאלת השאלות: האם זה מתאים לכם..?

 

אם אתם יכולים לזהות בתוככם את ההרגשה שאומרת:

"מתאים לי לעשות השנה עליית מדרגה משמעתית ולהצמיח את העסק בערוצים מדויקים ונכונים לי באופן אישי",

"מתאים לי לשלב גם תהליך של התפתחות אישית אימונית תודעתית וגם לקדם עסקית וכלכלית את העסק"" 

אני רוצה להכיר אתכם!
אני מזמינה אתכם להתייעץ איתי !
אני כאן כדי לזהות ביחד איתכם אם תכנית מתאימה לכם ואם נכון לנו להוביל את העסק שלכם לשגשוג ופריחה, ביחד.

כדי להתקדם צריך להסכים להתקדם, להעז לנסות, לעשות את הצעד

השאירו כאן הפרטים ואחזור אליכם


שימשיך ויתעצם הטוב הזה,

קרן

 

נ.ב.

אם קיבלתם משהו מהפוסט הזה או אם אתם סבורים שיש עוד נשמה אחת בעולם שיכולה להיתרם ממנו, אשמח שתשתפו, תספרו ותפיצו את המסרים. תודה.
אם בא לכם לשאול, להגיב, לומר מילה טובה – אפשר כאן למטה בתגובות – בשמחה גדולה!

החומר באתר זה הינו לשימוש פרטי אין להפיץ, להעתיק, לשדר או לפרסם חומר כלשהו מתוך האתר, ללא הסכמה מראש ובכתב של בעלי זכויות היוצרים השונים
קורס שיווק באינטרנט | אפיון אתר | כתיבה שיווקית | קידום עסקים באינטרנט | בנית אתר